Přihláška do turnaje

Závazné přihlášky prosím podávejte jedním z níže uvedených způsobů:

  • na email ředitele turnaje: pav.kor@seznam.cz
  • telefonicky na mobil ředitele turnaje: +420 775 246 471
  • elektronicky pomocí on-line formuláře níže
     

Každý závazně přihlášený účastník turnaje bude zaevidován v seznamu přihlášených na webových stránkách turnaje www.jesenikopen.cz/cz/seznam-prihlasenych/. Uzávěrka přihlášek je 11.8.2022.

Při dosažení počtu 220 přihlášených účastníků budou vzhledem k omezené kapacitě hracího sálu další přihlášení vedeni pouze jako náhradníci a do turnaje budou zařazeni jenom v případě odstoupení již závazně přihlášeného a zaevidovaného účastníka.

Ubytování zajišťujeme do naplnění kapacity 42 pokojů v Hotelu M, Dukelská 1240/27, Jeseník. Třílůžkové pokoje v ceně 350,- Kč/osoba na den + poplatek z pobytu 30 Kč/osoba na den. Při požadavku samostatného pokoje nebo pokoje s vlastní koupelnou a WC (6 pokojů) je cena 450,- Kč/osoba na den + poplatek z pobytu 30 Kč/osoba na den. Pro dva pokoje je společné sociální zařízení, tj. WC, sprcha a umyvadla. Na patře je společná kuchyňka. Wi-Fi internet je pro ubytované zdarma. U hotelu je zastávka MHD. Samostatné pokoje s vlastní koupelnou a WC jsou již všechny obsazeny!

Případný zájem o bleskový turnaj, který proběhne v rámci turnaje JESENÍK OPEN v úterý 16.8.2022 od 10.00 hod. napište prosím v přihlášce do jiných sdělení! Vše o turnaji v bleskovém šachu naleznete zde.

On-line přihláška
Kontaktní údaje
Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Datum narození:
Pohlaví:
Šachové údaje
Turnajová skupina:
FIDE ID:
FIDE ELO:
Šachový klub:
Jiné sdělení