Přihláška do turnaje

Závazné přihlášky prosím podávejte jedním z níže uvedených způsobů:

  • na email ředitele turnaje: pav.kor@seznam.cz
  • telefonicky na mobil ředitele turnaje: +420 775 246 471
  • elektronicky pomocí on-line formuláře níže
     

Každý závazně přihlášený účastník turnaje bude zaevidován v seznamu přihlášených na webových stránkách turnaje www.jesenikopen.cz/cz/seznam-prihlasenych/.
Uzávěrka přihlášek je 13.8.2020.

POZOR!!! Turnaj byl přesunut z kongresového sálu jesenických lázní do největšího společenského sálu v Jeseníku, který se nachází v budově městského úřadu zvaného IPOS, Karla Čapka 1147/10, 790 01 Jeseník viz odkaz zde. Sál pojme 240 účastníků což znamená, že při dosažení tohoto počtu budou další přihlášení vedeni pouze jako náhradníci a do turnaje budou zařazeni jenom v případě odstoupení již závazně přihlášeného a zaevidovaného účastníka. V souvislosti s novými mimořádnými opatřeními proti koronaviru si dále dovolujeme upozornit na povinnost každého hráče po dohrání partie a nahlášení výsledku nosit roušku pokud se bude i nadále pohybovat v hracím sále. Během partie hráči mít roušku nemusí!

Co se týče změny hracího sálu tak je nám velice líto, že nemůžeme turnaj uspořádat v kongresovém sále jesenických lázní, ale v době „koronovirové“ se mnohé věci vyvíjejí velmi dynamicky a dají jen těžko předvídat. Přesun turnaje do společenského sálu budovy IPOS je vyústěním našeho posledního jednání se zástupci vedení jesenických lázní. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o turnaj, který se naplno projevil až na začátku tohoto měsíce začaly panovat obavy, zda bychom byli schopni v kongresáku dodržet všechny hygienické standardy v této nelehké době (zejména malá kapacita toalet, přecpaná autobusová linka z města do lázní před zahájením každého kola a další). Lázně jsou navíc zdravotnické zařízení druhého stupně a i když pořádání takové akce v jejich prostorách není v současné době výslovně zakázáno, chtějí předcházet případným komplikacím a proto omezily veškeré akce pořádané ve vnitřních prostorách včetně kongresového sálu kde je navíc i nadále platná povinnost nosit roušky pro všechny bez výjimky. Společenský sál budovy IPOS je co se týče pořádání našeho turnaje prověřený již z minulých ročníků, kdy se turnaj v těchto prostorách pravidelně konal. Je prostornější, toalety má dimenzované pro velké společenské akce, je velmi blízko centra, 300 m od hlavního autobusového nádraží a přímo u sálu je prostorné bezplatné parkoviště. Se sálem sousedí krásný park Smetanovy sady, ve kterém se nachází tenisové kurty a pořádají se tam také kulturní akce.

Věříme, že účastníci našeho turnaje naše rozhodnutí pochopí a budou na změnu hracího sálu reagovat pozitivně

Hotel M je již zcela zaplněn. Pokud hledáte levné ubytování během turnaje doporučujeme Vám kontaktovat internát Střední školy gastronomie a farmářství v Jeseníku viz odkaz zde. Ubytování je tam poskytováno v prostorách domova mládeže, v buňkách (třílůžkový + dvoulůžkový pokoj). Společné sociální zařízení je na chodbě. Kuchyňka se základním vybavením(vařič, mikrovlnná trouba, konvice, chladnička a nádobí) a klubovna s televizí. Po celém objektu je přístup na WIFI. V areálu školy lze využít venkovní tenisový kurt, případně po dohodě i prostory tělocvičny. Co se týče ceny tak je 210,- Kč osoba/den lůžko včetně ubytovacích poplatků. Rezervaci ubytování včetně plateb se provádí u paní Haukové (tel.: 584 487 754, mobil: 777 144 149)

Případný zájem o bleskový turnaj, který proběhne v rámci turnaje JESENÍK OPEN v úterý 18.8.2020 od 10.00 hod. napište prosím v přihlášce do jiných sdělení!
Vše o turnaji v bleskovém šachu naleznete zde.

On-line přihláška
Kontaktní údaje
Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Datum narození:
Pohlaví:
Šachové údaje
Turnajová skupina:
FIDE ID:
FIDE ELO:
Šachový klub:
Jiné sdělení